Laupa Kool

Laupa Kool

TELLIMUSE VORMISTAMISE VIIS JA TASUMINE:

Tellimust on võimalik vormistada:

1) Sellel koduleheküljel (tasumine kohe peale tellimuse vormistamist internetipangas, või arve alusel valides makseviisi Panka kaudu kuni 15.06)

2) Vormivabrik kontoris aadressil Paldiski mnt 29, Tallinn (tasustamine ainult sularahas või arve alusel)

3) Koolis - proovimispäeval. Koolivormi proovimispäev toimub koolis 29.05

Üle 50 euroste tellimuste korral pakume kaheosalist tasumist. Sissemakse tellimuse vormistamisel ja teine osa 2 nädalat enne kauba kätte saamist. Antud teenust on võimlik vormistada Vormivabrik OÜ kontoris või läbi e-maili.

TELLIMUSTE VORMISTAMISE PEERIOD 2018/2019 õ.a. ja KÄTTESAAMINE:

Tellimuse vormistamine al. 15.05 kuni 10.06 – koolivormi kättesaamine koolis al. 27.08 (täpsema informatsiooni koolivormi kättesaamise kohta vaadake kooli koduleheküljel augusti lõpus)

Tellimuse vormistamine al. 20.08 kuni 16.09 – koolivormi kättesaamine klassijuhataja käest al 26.11

Tellimusi võetakse vastu ka suvekuudel e-tellimiskeskkonnas ja koolivormi on võimalik proovida selga eelneval kokkuleppel, kui me ei saa garanteerida tellimuse kätte saamist 27.08-ks

KOOLIVORMI SELGA PROOVIMINE

Vormivabrik kontoris aadressil Paldiski mnt 29, Tallinn. Koolivormi on võimalik selga proovida koolivormi tellimuste perioodil. Kontor on lahti proovimise jaoks graafiku alusel. Muul ajal eelneval kokkuleppel! Vormivabriku kontorisse on võimalik sisse saada l äbi meeste triiksärkide poe Ewald, paldiski mnt poolt või läbi peaukse sildiga „Sissepääs“

Info tel : +372 5539755, e-mail: klienditugi@vormivabrik.ee 

KONTORI LAHTIOLEKUAJAD PROOVIMISE JAOKS vaata siin

 

Aaron Design
Opencart theme designed by KulerThemes.com