Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium

Lugupeetud vanemad, laos on olemas kleidid, seelikud ning mõned triiksärgid ja polosärgid. Neid on võimalik osta meie kontoris. Tasumine ainult sularahas või arve alusel internetipangas!

TELLIMUSE VORMISTAMISE VIIS JA TASUMINE

Tellimust on võimalik vormistada:

  • Sellel koduleheküljel (keeri alla ja vali kategooria välja)
  • Vormivabrik kontoris aadressil Paldiski mnt 29, Tallinn (tasumine kohapeal ainult sularahas või arve alusel internetipankas)

Üle 50 euroste tellimuste korral pakume kaheosalist tasumist. Sissemakse tellimuse vormistamisel ja teine osa 2 nädalat enne kauba kätte saamist. Antud teenust on võimlik vormistada Vormivabrik OÜ kontoris, Paldiski mnt 29 või läbi e-maili.

TELLIMUSTE VORMISTAMISE PEERIOD 2017/2018 õ.a. ja KÄTTESAAMINE:

Kättesaamine: koolis

Tellimuse vormistamine 01.05 - 14.06  - kättesaamine al. 28.08 (täpsema informatsiooni kättesaamise kohta vaadake kooli koduleheküljel augusti lõpus)

Tellimuse vormistamine 15.06 - 09.08 - juhul, kui tellitud koolivormi esemed on olemas laos, siis kättesaamine al.28.08, kui ei ole laos, siis al. 20.11 koolis (laos on olemas suures koguses tüdrukute pihikseelikud, tüdrukute seelikud, poiste ja tüdrukute vestid, lipsud)

Tellimuse vormistamine 10.08 - 15.09  - kättesaamine al. 20.11

KOOLIVORMI SELGA PROOVIMINE

Koolivormi on võimalik proovida selga Vormivabrik kontoris aadressil Paldiski mnt 29, Tallinn proovimispäevadel, kontor on lahti graafiku alusel! Vormivabriku kontorisse on võimalik sisse saada läbi meeste triiksärkide poe Ewald, paldiski mnt poolt või läbi peaukse sildiga „Sissepääs“

Info tel : +372 58459372, e-mail: klienditugi@vormivabrik.ee 

Kontori lahtiolekuajad proovimise jaoks: 

Aaron Design
Opencart theme designed by KulerThemes.com